Kara Büyü

Kara büyü nedir? Kara büyü ne yapar? En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Kara büyü çeşitleri nelerdir? Kara büyünün özellikleri nelerdir? Kara büyü herkesin yapabileceği bir büyü müdür? Merak ettiğiniz tüm bu soruların cevapları makalemde sizlerle.

Kara büyü, insanın içini donduracak derecede güçlü ve büyünün en karanlık yanlarını içinde barındıran bir sistematik olarak adlandırılabilir. Zira kara büyü konusunda yürütülen çalışmalar da göz önüne alındığında dünya çapında bir çok tarihi anıtlarda, mezarlarda, gizlenmiş hazinelerde ve sayısız daha bir çok yerde kanıtlanmış kara büyü çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. Kara büyü konusunda günümüze gelirsek de diğer çağlarda uygulandığı gibi halen yapılan bir takım uygulamalar olmasının yanında insanların kişisel düşüncelerini hayata geçirmek için de yapılan kara büyü yöntemleri bulunmaktadır.

Kara büyü denildiğinde bunun aşk büyüsü amacıyla kullanılabildiği gibi aynı zamanda sabun büyüsü ve ya mezar büyüsü gibi büyüleri yapmak için de kullanıldığı akıllardan kaçmamalıdır. Her ne kadar iyiliği amaçlayan kara büyü yöntemleri olsa da dünyanın kuruluşundan bu yana kara büyüler zarar verme ya da iradeyi ele geçirme, kişiyi iradeden yoksun kılma ve büyük hastalıklara duçar etmek gibi sebepler ile kullanılmıştır. Kara büyü genel manada bakılırsa farklı etkileri de içinde barındırabilmektedir. Bundan da şu anlaşılmalıdır ki, bazı kara büyüler diğerlerinden daha zor çözülebilir ve bazı kara büyü çeşitleri gerçekten ehli tarafından yapılabilecek ve bozulacak şekilde hazırlanmaktadır.

Kara büyü nedir?

Kara büyülerin orta çağa, bazı kaynaklara göre ise orta çağdan daha eski döneme dayandığına dair önemli anıtlar vardır. Bunların kutsal kitaplar içinde yer almadığı, eski zamanlarda cadılar ve şamanlar tarafından yapıldığı bilinmektedir.  Herkes tarafından yapılan büyü olmadığı gibi, tehlikeli olduğu için yapan kişiye de zarar verme şansı son derece yüksektir. Evde çeşitli malzemeler ile yapıldığını iddia eden kişilere asla inanmamak gerekir. Bu tarz bir şey mümkün değildir ve büyü yapmak yada yaptırmak şüphesiz ki günahtır.

Bizim burada açıklamalarda bulunmamızın sebebi halkı bilinçlendirmektir. Biz kesinlikle büyü yapmayız! Eğer üzerinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Kara büyü çeşitleri

Kara büyü çeşitleri, kullanılan çoğul terimden de anlaşılacağı gibi genel olarak kara büyü türlerinin her birini içine kapsamaktadır. Burada kasıt tüm kara büyü yöntemleridir. Kara büyü çeşitleri genel manada çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü aşk amacıyla yapılan kara büyü çeşitleri olduğu kadar kötülük vermek ve zarar vermek amacı ile yapılan kara büyü çeşitleri de bulunmaktadır. Bazı büyülerin ise hem kara büyü ile yapım yöntemleri olduğu gibi kara büyü yöntemleri kullanılmadan da yapılabilen büyüler bulunmaktadır.

Kara büyü çeşitleri, dünyanın her bölgesinde farklı versiyonlarına rastlayacağınız kadar çok ve aynı kaynaktan beslenen büyülerden oluşmaktadır. Bazılarından bahsetmek gerekirse kara büyü çeşitleri;

  • Papaz büyüsü
  • Domuz büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Yarasa büyüsü
  • Ayırma büyüsü
  • Kabala büyüleri
  • Adet kanı büyüleri
  • Ölüm büyüsü
  • Mezar büyüsü

Bu saydığımız kara büyüler elbette ki kara büyü çeşitleri içinde en çok kullanılanlardan sadece birkaç tanesidir. Bundan dolayı da bu sayının yüzlerce olduğu ve bu saydığımız kara büyü çeşitleri ve versiyonlarının da farklı kara büyü yöntemleri ve malzemeleri ile yapıldığı bilinmelidir.

Konum

Yaşar Cengizoğlu

Yaşar Cengizoğlu da manevi tedavi yapan havasçılardan biridir. Kendisi 1958’de Kars Sarıkamış’ta doğmuştur. Daha sonraki günlerini Sivas’ta geçirmiştir. Asıl mesleği mali müşavirliktir. 22 senedir insanları havas ilmi ile manevî olarak tedavi etmektedir. Çorumlu ünlü havascı Mustafa Hoca’nın talebesidir ve ilmî i hocasından öğrenmiştir. 6 ay boyunca hücre de riyazet orucu tutup, sabah namazına kadar yaptığı ibadetlerle Allah’ın bir lütfu olarak bu ilmi kazandığını düşünmektedir. Çünkü bu ilim Allah’tan çok istenilerek elde edinilen bir ilimdir. Gayb âlemi dediğimiz bilinmeyen varlıkların âlemini çok iyi tanıyan Yaşar Cengizoğlu: “Hoca Mürşit ve himmet bu ilmin öğrenilmesinde çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Manevi Yönde Rahatsızlık sorunlarınız için benimle WhatsApp üzerinden 10:00 / 21:00 Saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.