Büyü Nasıl Bozulur ? 3 günde büyü bozma!

Büyü Kimlere Zarar Veremez?

Şeytan

Şeytan hiçbir zaman insanların huzur içinde, mutlu bir hayat geçirmelerini istemez. İstediği tek şey vardır; bütün insanları kendisiyle birlikte cehenneme sürüklemek. Bunun için de elindeki bütün imkânları seferber eder. İnsanları kandırmak için her türlü hileye başvurur.

Büyü de; şeytanın bu hilelerinden biridir. Şeytanın insanları bu dünya hayatında mutsuz etmek ve kendisiyle birlikte cehenneme götürmek için kullandığı korkunç bir tuzak. Şeytanın bir ilmi; büyü, sihir ve hüddam.

Allah Kur’ân-ı Kerîm’de bizlere büyünün var olduğunu ifade ediyor ve Kur’ân-ı Kerîm âyetleri gereğince büyünün Allah tarafından kesinlikle yasak edildiğini görüyoruz.

BAKARA 102. Ayet

وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيْاطِينَ كَفَرُواْ يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاَ تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللّهِ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلاَ يَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الآخِرَةِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ كَانُواْ يَعْلَمُونَ

İlgili Makaleler

BAKARA 102: Vettebeû mâ tetluş şeyâtînu alâ mulki suleymân (suleymâne) ve mâ kefere suleymânu ve lâkinneş şeyâtîne keferû yuallimûnen nâses sihrâ ve mâ unzile alel melekeyni bi bâbile hârûte ve mârût (mârute) ve mâ yuallimâni min ehadin hattâ yekûlâ innemâ nahnu fitnetun fe lâ tekfur, fe yeteallemûne minhumâ mâ yuferrikûne bihî beynel mer’i ve zevcih (zevcihî) ve mâ hum bi dârrîne bihî min ehadin illâ bi iznillâh (iznillâhi) ve yeteallemûne mâ yedurruhum ve lâ yenfeuhum ve le kad alîmû lemeniş terâhu mâ lehu fil âhireti min halâ(halâkın) ve le bi’se mâ şerav bihî enfusehum, lev kânû ya’lemûn (ya’lemûne).

“Süleyman’ın mülkü üzerine onlar, şeytanların okuduğu (anlattığı, tilâvet ettiği) şeylere uydular (tâbî oldular). Oysa Süleyman, (sihir yapmadı ve) kâfir olmadı. Fakat şeytanlar, insanlara sihri öğretmekle kâfir oldular. Babil (şehrin)deki iki melek (olan) Harut ve Marut’a indirilen şeyleri (öğretiyorlardı). Oysa onlar: “Biz (im bilgimiz, sizin için) sadece bir fitne, bir imtihandır. Sakın (sihir ilmini öğrenerek) kâfir olmayın.” demedikçe hiç kimseye bunu öğretmezlerdi. O zamanlar (sihir meraklıları ve onu geçim vasıtası yapanlar) o ikisinden erkek (koca) ile karısının arasını açacak şeyler öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah’ın izni olmadan onunla (sihirle) hiç kimseye zarar veremezlerdi. Zaten onlar kendilerine fayda verecek şeyleri değil, zarar verecek şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun ki; onlar onu (sihri ve ona ait bilgileri) satın alan (ve onunla çıkar sağlayan) kimse için ahirette bir nasip olmadığını bilirlerdi. Kendi nefslerini, onunla ne kötü bir şeye sattıklarını onlar keşke biliyor olsalardı.”

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ

FELÂK 1: Kul eûzu bi rabbil felak

“De ki: Sabahın Rabbine sığınırım.”

مِن شَرِّ مَا خَلَقَ

FELÂK 2: Min şerri mâ halak.

“Yarattığı şeylerin şerrinden.”

وَمِن شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ

FELÂK 3: Ve min şerri gâsikın izâ vekab.

“Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden.”

وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ

FELÂK 4: Ve min şerrin neffâsâti fîl ukad.

“Ve düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden.”

وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ

FELÂK 5: Ve min şerri hâsidin izâ hased.

“Ve hased ettiği zaman hasetçinin şerrinden.”

 

Büyü Nasıl Bozulur
Büyü Nasıl Bozulur

Şeytanın ilmini temsil eden büyü, hüddam ve fal okları Peygamber Efendimiz’in dönemine kadar da insanlar tarafından en üst boyutta kullanılıyordu.

Şeytanın bu ilmi insanlara sadece zarar verir. Şeytanın tesiri altındaki insanlar, şeytandan yardım alarak bu ilmi, başkalarına zarar vermek için kullanırlar. Amaçları onları mutsuz etmektir. Çünkü şeytan onları bu istikamette kumanda eder. Onlar şeytanın da yardımıyla, birbirleriyle iyi anlaşan insanların arasını açmak, evli çiftleri birbirinden ayırmak, insanların hastalanmasını, sıkıntı çekmesini sağlamak gibi birçok kötülüğü yapabilirler. Bugün şeytanın bu ilmi sebebiyle, hayatını inanılmaz işkencelerle geçiren yüzlerce, binlerce insanın var olduğunu görüyoruz. Ne yazık ki insanlar bu korkunç ilmin onları cehenneme götüreceğinin farkında bile değiller. Şeytanın etkisiyle para karşılığında insanlara büyü yapıyorlar. Bu ilmi kullanarak kendilerine çıkar sağlıyorlar.

 

Büyü çok geniş bir kapsama sahip olmasına rağmen bu içeriğimizde elimizden geldikçe büyü ile ilgili sorulan birçok soruya cevap getirmeye çalıştık. Sizler için büyelere karşı okunacak sure, dua ve ayetleri derledik. Sizler de büyü hakkında bildiğiniz şeyleri yazabilir veya aklınıza takılan konuları ‘yorum’ bölümünden bize sorabilirsiniz. Büyü çözümü desteği almak için bize whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Konum

Yaşar Cengizoğlu

Yaşar Cengizoğlu da manevi tedavi yapan havasçılardan biridir. Kendisi 1958’de Kars Sarıkamış’ta doğmuştur. Daha sonraki günlerini Sivas’ta geçirmiştir. Asıl mesleği mali müşavirliktir. 22 senedir insanları havas ilmi ile manevî olarak tedavi etmektedir. Çorumlu ünlü havascı Mustafa Hoca’nın talebesidir ve ilmî i hocasından öğrenmiştir. 6 ay boyunca hücre de riyazet orucu tutup, sabah namazına kadar yaptığı ibadetlerle Allah’ın bir lütfu olarak bu ilmi kazandığını düşünmektedir. Çünkü bu ilim Allah’tan çok istenilerek elde edinilen bir ilimdir. Gayb âlemi dediğimiz bilinmeyen varlıkların âlemini çok iyi tanıyan Yaşar Cengizoğlu: “Hoca Mürşit ve himmet bu ilmin öğrenilmesinde çok önemlidir.

Bir Yorum

  1. Merhaba benimde kanatam kaynanam büyü yaptırdı kendi agzıyla dedi bana .yardım eder isiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Manevi Yönde Rahatsızlık sorunlarınız için benimle WhatsApp üzerinden 10:00 / 21:00 Saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.